Emeritní funkcionáři a soudci

JUDr. Vlasta Formánková

soudkyně Ústavního soudu (od 5. 8. 2005 do 5. 8. 2015)

Čtěte více

JUDr. Ivana Janů

soudkyně Ústavního soudu (od 16. 9. 2004 do 16. 9. 2014; místopředsedkyně Ústavního soudu od 9. 11. 1993 do 9. 2. 2002)

Čtěte více

doc. JUDr. Michaela Židlická, Dr.

soudkyně Ústavního soudu (od 16. 6. 2004 do 16. 6. 2014)

Čtěte více

JUDr. et PhDr. Stanislav Balík

soudce Ústavního soudu (od 26. 5. 2004 do 26. 5. 2014)

Čtěte více

JUDr. Jiří Nykodým

soudce Ústavního soudu (17. 12. 2003 - 17. 12. 2013)

Čtěte více

JUDr. Dagmar Lastovecká

soudkyně Ústavního soudu (od 29. 8. 2003 do 29. 8. 2013)

Čtěte více

JUDr. Vladimír Kůrka

soudce Ústavního soudu (od 15. 12. 2005 do 15. 12. 2015)

Čtěte více

JUDr. Vojen Güttler

soudce Ústavního soudu (od 6. 8. 2003 do 6. 8. 2013; také od 15. 7. 1993 do 15. 7. 2003)

Čtěte více

prof. JUDr. Pavel Holländer, DrSc.

místopředseda Ústavního soudu (od 6. 8. 2003 do 6. 8. 2013; od 15. 7. 1993 do 15. 7. 2003 soudce Ústavního soudu)

Čtěte více

JUDr. Miloslav Výborný

soudce Ústavního soudu (3. 6. 2003 - 3. 6. 2013)

Čtěte více

JUDr. Tomáš Langášek, LL.M.

generální sekretář (od 1. 1. 2009 do 28. 2. 2013)

Čtěte více

JUDr. Jiří Mucha

soudce Ústavního soudu (od 28. 1. 2003 - 28. 1. 2013)

Čtěte více

JUDr. František Duchoň

soudce Ústavního soudu (6. 6. 2002 - 6. 6. 2012)

Čtěte více

JUDr. Eliška Wagnerová, Ph.D.

místopředsedkyně Ústavního soudu (20. 3. 2002 - 20. 3. 2012)

Čtěte více

Doc. JUDr. Václav Mezřický

generální sekretář (1. 9. 2007 - 31. 8. 2008)

Čtěte více

Prof. JUDr. Jiří Malenovský, CSc.

soudce (4. 4. 2000 - 8. 5. 2004)

Čtěte více

JUDr. Pavel Varvařovský

soudce (29. 3. 1994 - 29. 3. 2004)

Čtěte více

JUDr. Eva Zarembová

soudkyně (9. 11. 1993 - 9. 11. 2003)

Čtěte více

JUDr. Miloš Holeček

2. předseda Ústavního soudu (17. 3. 2003 - 15. 7. 2003; místopředseda 15. 7. 1993 - 16. 3. 2003)

Čtěte více

Prof. JUDr. Vojtěch Cepl

soudce (15. 7. 1993 - 15. 7. 2003)

Čtěte více

Prof. JUDr. Vladimír Čermák

soudce (15. 7. 1993 - 15. 7. 2003)

Čtěte více

JUDr. Vladimír Jurka

soudce (15. 7. 1993 - 15. 7. 2003)

Čtěte více

Prof. JUDr. Vladimír Klokočka, DrSc.

soudce (15. 7. 1993 - 15. 7. 2003)

Čtěte více

JUDr. Antonín Procházka

soudce (15. 7. 1993 - 15. 7. 2003)

Čtěte více

JUDr. Zdeněk Kessler

1. předseda Ústavního soudu (15. 7. 1993 - 12. 2. 2003)

Čtěte více

JUDr. Vlastimil Ševčík

soudce (15. 7. 1993 - 15. 12. 2002)

Čtěte více

JUDr. Vladimír Paul

soudce (15. 7. 1993 - 3. 4. 2002)

Čtěte více

JUDr. Iva Brožová

soudkyně (15. 7. 1993 - 8. 12. 1999)

Čtěte více