Současní funkcionáři a soudci

JUDr.  Pavel Rychetský  dr. h. c.

JUDr. Pavel Rychetský , dr. h. c.

předseda Ústavního soudu od 7. 8. 2013 (druhé období); předseda Ústavního soudu (od 6. 8. 2003 - 6. 8. 2013)

Čtěte více
JUDr. Milada Tomková

JUDr. Milada Tomková

místopředsedkyně Ústavního soudu (od 3.5. 2013)

Čtěte více
prof. JUDr.  Jaroslav Fenyk Ph.D., DSc., Univ. Priv. Prof.

prof. JUDr. Jaroslav Fenyk, Ph.D., DSc., Univ. Priv. Prof.

místopředseda Ústavního soudu od 7. 8. 2013 (soudce od 3.5. 2013)

Čtěte více
prof. JUDr.  Jan Musil CSc.

prof. JUDr. Jan Musil, CSc.

soudce Ústavního soudu od 20. 1. 2014 (soudce Ústavního soudu od 27. 11. 2003 - 27. 11. 2013)

Čtěte více
prof. JUDr. Jan Filip CSc.

prof. JUDr. Jan Filip, CSc.

soudce Ústavního soudu (od 3.5. 2013)

Čtěte více
prof. JUDr. Vladimír Sládeček DrSc.

prof. JUDr. Vladimír Sládeček, DrSc.

soudce Ústavního soudu (od 4. 6. 2013)

Čtěte více
JUDr. Ludvík David CSc.

JUDr. Ludvík David, CSc.

soudce Ústavního soudu (od 7. 8. 2013)

Čtěte více
JUDr. Kateřina Šimáčková Ph.D.

JUDr. Kateřina Šimáčková, Ph.D.

soudkyně Ústavního soudu (7. 8. 2013)

Čtěte více
JUDr.  Radovan Suchánek Ph.D.

JUDr. Radovan Suchánek, Ph.D.

soudce Ústavního soudu (od 26. 11. 2013)

Čtěte více
JUDr. Ing.  Jiří Zemánek CSc.

JUDr. Ing. Jiří Zemánek, CSc.

soudce Ústavního soudu (od 20.1. 2014)

Čtěte více
doc. JUDr. Vojtěch Šimíček Ph.D.

doc. JUDr. Vojtěch Šimíček, Ph.D.

soudce Ústavního soudu (od 12. 6. 2014)

Čtěte více
JUDr. Tomáš Lichovník

JUDr. Tomáš Lichovník

soudce Ústavního soudu (od 19. 6. 2014)

Čtěte více
JUDr. David Uhlíř

JUDr. David Uhlíř

soudce Ústavního soudu (od 10. 12. 2014)

Čtěte více
JUDr. Jaromír Jirsa

JUDr. Jaromír Jirsa

soudce Ústavního soudu (od 7. 10. 2015)

Čtěte více
prof. JUDr.  Josef Fiala CSc.

prof. JUDr. Josef Fiala, CSc.

soudce Ústavního soudu (od 17. 12. 2015)

Čtěte více
JUDr. Mgr. Ivo Pospíšil Ph.D.

JUDr. Mgr. Ivo Pospíšil, Ph.D.

Generální sekretář Ústavního soudu (od 1. 3. 2013)

Čtěte více